ANA SAYFA | İletişim  
Select Your Language : Tr | En

 
 
 

EGE KABLO END. MALZ. SAN. TİC. A.Ş.  

     


 

EGE KABLO, 1998 yılında Türkiye Kablo ve Elektrik-Elektronik Sanayisine hizmet amacıyla Manisa Küçük Sanayide Kuruldu. 2003 yılından buyana Manisa Organize Sanayi Bölgesine çok yakın olan Muradiye’de karayolu, demiryolu ve denizyolu taşımacılığına çok uygun konumda, modern tesis ve makineleriyle faaliyetini sürdürmektedir.

Kuruluşumuz; VESTEL ELEKTRONİK A.Ş. , INDESIT COMPANY, AIRFEL A.Ş. , DEMİRDÖKÜM, ARÇELİK, UĞUR SOĞUTMA gibi Türkiye’nin güzide firmalarının kablo tedarikçisi durumundadır.

Firmamızca PVC bazlı 70°C, 90°C, 105°C tek damarlı ve bükülgen tesisat kabloları, alçak gerilim kabloları, haberleşme ve kontrol kabloları, özel termoplastik bileşik izoleli ve kılıflı kablolar, halojensiz kablolar, UL standartlarına uygun özel tip kablolar, otomotiv sanayisinde kullanılan kablo tipleri üretilmektedir.

Firmamız; sahip olduğu ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ve RoHSHARVDE, TSE ve GHOST ürün belgeleri ile kaliteye ve çevreye verdiği önemi göstermektedir.

Şu anda Müşterilerimizin ağırlığını beyaz eşya, otomotiv, savunma ve elektronik sanayisinde faaliyet gösteren firmalar oluşturmaktadır. Müşterilerimizle iç içe çalışarak yeni projeler, yeni ürünler geliştirmek benimsediğimiz çalışma tarzıdır.

Firmamız, EKİNLER Grubu Şirketlerinin bir üyesi olup, 50 kişilik kalifiye personeli ile, 2.500 m² kapalı alanda, kablo üretiminde en son teknolojiye sahip makina ve ekipmanlarımızla faaliyet göstermekteyiz. İşletmemizde kablo, sıcak kalaylı tel ve PVC Granül üretim bölümleri bulunmaktadır.

Ege Kablo sitemizi aşağıdaki linkten ziyaret edebilirisiniz.

http://www.egekablo.com

 

 

 
İLETİŞİM VE GÜÇ KABLODAN...KABLO, EGE KABLO'DAN GEÇER...


© Ekinler Grup 2012
Tasarım ve kodlama JBM INTERACTIVE